Aerial Joga Sklep – pełne- profesjonalne zestawy do praktyki Aerial ” Air ” Jogi®

oraz wszystkich zawartych pod innymi nazwami metod ćwiczeń z chustą

( hamakiem – miękkim materiałem podwieszonym do sufitu )

BIALA SOWA - logo aerial joga

chusta do jogi – sprzęt do aerial jogi

Promocja:

– Zestaw na ” Dzień Dziecka ” 420pln  360pln+20pln przesyłka

„Chusta na czas pod hasłem #zostań w domu” , czyli  chwile spędzone w domowej atmosferze”

oraz promocja specjalna

” Chusta na drzewo „ (system chusty z długą liną za 255pln  240pln+20pln przesyłka)

, dla małych i całkiem dużych dzieci, by świat był jeszcze piękniejszy

Super prezent i promocja od Białej Sowy na zakup Chust ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami i dostępem do zajęć online z Marvinem na czas „epidemii” i praktyki w domu – przesyłka kurierska po polsce i za granice 🙂

 

NASZE  ZESTAWY  „PEŁNE”  SĄ  ODPOWIEDNIE  DO:

– Aerial ” Air ” Joga®

– Aerial Joga

– Aerial Yoga©

– Antygravity Yoga©

– Fly Joga

– Air Joga

– Fitness i Pilates z Chustami ( antigravity fitness© , antygravity pilates© )

– Integracja sensoryczna

– Kąpiele dźwiękowe w hamakach

– Hamak antygrawitacyjny

– Swing

– Aerial Dance

– Aerial Yoga Hammock ( natural/cotton -not subjected to chemical and thermal treatment )

 

Oferujemy w ciągłej sprzedaży jedyny w skali światowej i oryginalny-sprawdzony i certyfikowany przez Nas sprzęt o wytrzymałości wszystkich elementów od 1,5 tony do 15t obciążenia, który wybrało już ponad 170 komercyjnych ośrodków i tysiące indywidualnych odbiorców na całym świecie.

Nasz materiał na chusty to prawie 100% naturalne włókna bawełny z super wytrzymałego-oryginalnego splotu wzmacniane włóknami PET  dla zwiększenia elastyczności i komfortu praktyki Yogi oraz zwiększenia dbałości o utrzymanie jakości pracy w pozycjach ze wszystkimi certyfikatami jakości, spełniający powszechne normy na substancje szkodliwe Oeko-Tex. Chusty Produkowane przez Nas i sprzedawane od 13 lat mają odpowiednią i zarazem najlepszą w praktyce szerokość 2,45 m ( po rozciągnięciu 2,85m ) !!! , są koloru ecru ( bez barwienia, do którego stosowane jest później termiczne rozciąganie osłabiające włókna materiału zwłaszcza po ok. 1 roku użytkowania czuć to kiedy pojawiają się już wynikające z użytkowania mikro uszkodzenia.

Chusty pozwalają na zmieszczenie się swobodnie wyprostowanego ciała w leżeniu w czasie najprzyjemniejszej części praktyki jaką jest relaks w chuście ( w tzw „kokonie”) oraz wykonywanie wszystkich pozycji – czego nie umożliwiają chusty o szerokości poniżej 2m – nie znajdujące się również w oficjalnym opisie metodyki Aerial Jogi, czy Antygravity Yogi, które wymagają odpowiednio materiału o szerokości od 2,20m do 2,78m. No chyba, że mają służyć do Swingu (metoda ze strzemionami) – 1,2m szer.

Nasi klienci wybierają najchętniej i najczęściej Nasz autorski zestaw tz. Aerial ” Air ” Joga – Pełny System – ze wszystkimi elementami montażowymi, swobodną zmianą wysokości – daje on możliwość płynnej zmiany wysokość zamontowanej chusty bez mozolnego rozpinania karabinka i wchodzenia na środku pomieszczenia na drabine,

dostosowując jej wysokość do najlepszego użytkowania w pełni z poziomu podłogi i funkcjonalność odpowiedniej do obsługi również przez kilku letnie dziecko 💜.

Daje to komfort i profesjonalizm szybkiego uprzątnięcia sprzętu po zajęciach bez konieczności demontowania go ( umożliwiając mu higieniczne doschnięcie po praktyce), nie zabierając przy tym przestrzeni w miejscu wyznaczonym do ćwiczeń, a także minimalizując czas zebrania sprzętu po zajęciach nawet do kilkunastu sekund ze wszystkich stanowisk na raz. Zestaw taki zawiera wszystkie potrzebne elementy wyposażenia i montażu

www.joga-wroclaw.pl elementy montażowe do systemu pełnego od Białej Sowy

do każdej powierzchni sufitu oraz ściany wraz z 5-cio metrową chustą i odpowiednim – dużym karabinkiem (16x9cm) chroniącym przed uszkodzeniami materiału dzięki odpowiedniemu gruszkowatemu kształtowi i zabezpieczeniu.

Inną opcją jest świetnie nadający się do praktyki własnej zestaw tz.”wersja uproszczona”– umożliwiający ręczną zmianę wysokości,

www.joga-wroclaw.pl
system uproszczony od Białej Sowy

dostosowanej odpowiednio do wzrostu osoby ćwiczącej. System ten zawiera element zastępujący stosowaną powszechnie na całym świecie , również w USA – w stolicy Aerial Yogi/Antygravity Yogi, taśmę alpinistyczną tzw. Daisy Chain – obniżając koszt od 35% do 85% i umożliwia montaż na 2 lub 1 punkt zwieszenia z sufitu.

Różnice montażu z 1 lub 2 punktami zwieszenia z sufitu opisujemy indywidualnie –  mailowo lub w kontakcie telefonicznym i bezpośrednim dla zainteresowanych tematem.

Zapraszamy na zajęcia w całej Polsce, w wielu ośrodkach, prowadzone metodyką Aerial ” Air ” Joga przez Certyfikowanych u Nas nauczycieli.

 

Zamówienie expresowe – jeśli wiesz konkretnie, który system Cię interesuje , a pomieszczenie dla montażu chusty jest wysokości do 3,20 m oraz odległość punktu zwieszenia chusty od ściany dla mocowania ściennego nie przekracza 3m, to wpłacaj na konto pełną kwotę zestawu i w tytule wpłaty wpisz dokładny adres z kodem pocztowym i nr tel. dla kuriera ( w pozostałych wypadkach skonsultuj się przed zakupem  najlepiej telefonicznie ) :

 

system pełen [ Aerial ” Air ” Joga system ] ( jedyny oryginalny na rynku ) + suport techniczny i ew.projekt dla montażu większej ilości stanowisk:

     420 360 pln* /szt. + 20pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce-dla pojedynczego systemu)

lub  105 91 €** + opłata za wysyłkę kurierską – ustalona indywidualnie telefonicznie dla wysyłek zagranicznych ( wpłata na konto zagraniczne** )

 

wersja uproszczona z kompletem mocowań + suport techniczny:

    330 300 pln*/szt. + 20pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce-dla pojedynczego systemu)

lub  78 68 €** + opłata za wysyłkę kurierską – ustalona indywidualnie telefonicznie dla wysyłek zagranicznych ( wpłata na konto zagraniczne** )

oraz

sama chusta z karabinkiem (  jak oferowana jest najczęściej w wersji importowanej „kolorowe-nylonowe lub poliestrowe chusty z Chin” ) u Nas oczywiście z naturalnego materiału opisywanego powyżej:

255 240 pln*/szt. + 20 pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce – dla pojedynczego zestawu),

lub 59 53 €** + opłata za wysyłkę kurierską – ustalona indywidualnie telefonicznie dla wysyłek zagranicznych ( wpłata na konto zagraniczne** )

 

!!! Kupuj roztropnie – zwróć uwagę na szerokość chusty i wytrzymałość zastosowanych elementów oraz spytaj i poproś o pisemne potwierdzenie ilości lat doświadczenia sprzedawcy z metodą Aerial Jogi jeśli zacznie Cię przekonywać, że ma świetny lub najlepszy sprzęt do Aerial Jogi, czy Antygravity Yogi, bo może zna się tylko na kuglarstwie, czy tańcu na chuście, a to nie to samo 😉

Mamy mnóstwo pytań czemu jest problem z zamontowaniem zakupionego gdzie indziej sprzętu lub nie można wykonać najprostrzych ćwiczeń i przyjemnie się zrelaksować w chuście. Zasięgnij więc porady przed zakupem.

Pamiętaj nie potrzebujesz spadochronu z nylonu, ani chusty do tzw.”jogi w powietrzu” o szerokości 160-180/190cm , czy uciągającej się do 250 cm, ani podrobionej od Nas dużo mniej wytrzymałej – barwionej naturalnej i poddanej wyżej opisanej obróbce termiczno/chemicznej (czyli już nie naturalnej  chusty 😉

Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa jest pionierem tej metodyki na rynku polskim i nie tylko. Mamy za sobą 10 lat doświadczeń z doborem i montażem tego sprzętu. Przestrzegamy przed zakupem ze stron, których opisy są bardzo zbliżone do naszych ( niemal skopiowane ) – tylko tu prowadzimy sprzedaż stworzonych przez Nas systemów i chust o odpowiedniej szerokości z naturalnych materiałów.

Wspieraj twórców, a nie odtwórców – jeśli masz wątpliwości lub masz wrażenie, że znalazłeś coś taniej dzwoń, a z pewnością uzyskasz potrzebne Ci informacje.  !!! 

Tel. kontakt 880 174 579 

Mail:  airjoga@gmail.com

 

 

 Sylwester z Jogą 2014 - Sylwester w Porąbce.

Systemy mogą być również dostosowane indywidualnie do potrzeb miejsca montażu wraz z propozycją projektu systemu i ergonomicznym doborem ilości stanowisk do wielkości  pomieszczenia. Dla Szkół Jogi i innych instytucji, klubów fitness zniżki i wyceny indywidualne (decyduje ilość w zamówieniu). 

!!   Nasze chusty, jak i kompletne zestawy sprzedawane są wyłącznie przez naszą firmę i tylko za pośrednictwem tej strony www,  z użyciem poniższych kont bankowych lub dokonując bezpośredniego zakupu we Wrocławiu. Tu również możesz zobaczyć zarówno cały system  jak i same chusty   !!

 

Nr konta do wpłaty Alina Pawela ( ING Bank Śląski )

*W złotówkach :   49 1050 1575 1000 0097 0748 6875

* W euro:   Kod BIC SWIFT:  INGBPLPW ,  IBAN number :  PL 49 1050 1575 1000 0097 0748 6875

!! Wpłata na powyższe konta pełnej kwoty konkretnego zestawu opisana w tytule wpłaty wpisem dokładnego adresu z kodem pocztowym i nr tel. dla kuriera !!

 

Ewentualne pytania do zakupionego sprzętu i montażu, wraz z potwierdzeniem wpłaty, podając wysokość i wielkość pomieszczenia oraz jego funkcję na co dzień, kieruj na be-man@wp.pl ( ułatwia to zrozumienie tematu, skonkretyzowanie odpowiedzi, także co do umiejscowienia mocowań )

 

Kontakt tel. dla indywidualnych rozwiązań tel. 880 174 579 Marvin