Aerial Joga Sklep – pełne- profesjonalne zestawy do praktyki Aerial ” Air ” Jogi®

oraz wszystkich zawartych pod innymi nazwami metod ćwiczeń z chustą

( hamakiem – miękkim materiałem podwieszonym do sufitu )

BIALA SOWA - logo aerial joga

chusta do jogi – sprzęt do aerial jogi

Promocja – „Chusta na czas pod hasłem #zostań w domu” 

, czyli  chwile spędzone w domowej atmosferze”

oraz promocja specjalna

” Chusta na drzewo (system chusty z długą liną za 235 pln) 

, dla małych i całkiem dużych dzieci, by świat był jeszcze piękniejszy

Super prezent i promocja od Białej Sowy na zakup Chust ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami i dostępem do zajęć online z Marvinem na czas „epidemii” i praktyki w domu – szczegóły cen poniżej 🙂

 

NASZE  ZESTAWY  „PEŁNE”  SĄ  ODPOWIEDNIE  DO:

– Aerial ” Air ” Joga®

– Aerial Joga

– Aerial Yoga©

– Antygravity Yoga©

– Fly Joga

– Air Joga

– Fitness i Pilates z Chustami ( antigravity fitness© , antygravity pilates© )

– Integracja sensoryczna

– Kąpiele dźwiękowe w hamakach

– Hamak antygrawitacyjny

– Swing

– Aerial Dance

– Aerial Yoga Hammock ( natural/cotton – not subjected to chemical and thermal treatment )

 

Oferujemy w ciągłej sprzedaży jedyny w skali światowej i oryginalny-sprawdzony i certyfikowany przez Nas sprzęt o wytrzymałości wszystkich elementów od 1,5t do 15t obciążenia, który wybrało już ponad 150 komercyjnych ośrodków i tysiące indywidualnych odbiorców na całym świecie.

Nasz materiał na chusty to prawie 100% naturalne włókna bawełny z super wytrzymałego-oryginalnego splotu wzmacniane włóknami PET  dla zwiększenia elastyczności i komfortu praktyki Yogi oraz zwiększenia dbałości o utrzymanie jakości pracy w pozycjach ze wszystkimi certyfikatami jakości, spełniający powszechne normy na substancje szkodliwe Oeko-Tex. Chusty mają odpowiednią szerokość 2,45 m ( po rozciągnięciu 2,85m ) !!! , są koloru ecru ( bez barwników chemicznych i obróbki termicznej)  i  pozwalającą na zmieszczenie się swobodnie wyprostowanego ciała w leżeniu w czasie najprzyjemniejszej części praktyki jaką jest relaks w chuście ( w tzw „kokonie”) oraz wykonywanie wszystkich pozycji – czego nie umożliwiają chusty o szerokości poniżej 2m – nie znajdujące się również w oficjalnym opisie metodyki Aerial Jogi, czy Antygravity Yogi, które wymagają odpowiednio materiału o szerokości od 2,20m do 2,78m.

Nasi klienci wybierają najchętniej i najczęściej zestaw tz. Aerial ” Air ” Joga System – z pełną, swobodną zmianą wysokości – daje on możliwość płynnej zmiany wysokość zamontowanej chusty, dostosowując ją, bez konieczności wchodzenia na drabinkę, czy inny przyrząd w tym celu oraz daje komfort i profesjonalizm szybkiego uprzątnięcia sprzętu po zajęciach bez konieczności demontowania go ( umożliwiając mu higieniczne doschnięcie po praktyce), nie zabierając przy tym przestrzeni w miejscu wyznaczonym do ćwiczeń, a także minimalizując czas zebrania sprzętu po zajęciach nawet do kilkunastu sekund ze wszystkich stanowisk. Zestaw taki zawiera wszystkie potrzebne elementy wyposażenia i montażu do każdej powierzchni sufitu oraz ściany wraz z 5-cio metrową chustą i odpowiednim – dużym karabinkiem (16x9cm) chroniącym przed uszkodzeniami materiału dzięki odpowiedniemu gruszkowatemu kształtowi i zabezpieczeniu.

Inną opcją jest świetnie nadający się do praktyki własnej zestaw tz.”wersja uproszczona”– umożliwiający ręczną zmianę wysokości, dostosowanej odpowiednio do wzrostu osoby ćwiczącej. System ten zawiera element zastępujący stosowaną powszechnie na całym świecie , również w USA – w stolicy Aerial Yogi/Antygravity Yogi, taśmę alpinistyczną tzw. Daisy Chain – obniżając koszt od 35% do 85% i umożliwia montaż na 2 lub 1 punkt zwieszenia z sufitu.

Różnice montażu z 1 lub 2 punktami zwieszenia z sufitu opisujemy indywidualnie –  mailowo lub w kontakcie telefonicznym i bezpośrednim dla zainteresowanych tematem.

Zapraszamy na zajęcia w całej Polsce, w wielu ośrodkach, prowadzone metodyką Aerial ” Air ” Joga przez Certyfikowanych u Nas nauczycieli.

 

Zamówienie expresowe – jeśli wiesz konkretnie, który system cię interesuje , a pomieszczenie dla montażu chusty jest wysokości do 3,20 m oraz odległość punktu zwieszenia chusty od ściany dla mocowania ściennego nie przekracza 3m, to wpłacaj na konto pełną kwotę zestawu i w tytule wpłaty wpisz dokładny adres z kodem pocztowym i nr tel. dla kuriera ( w pozostałych wypadkach skonsultuj się przed zakupem  najlepiej telefonicznie ) :

 

system pełen [ Aerial ” Air ” Joga system ] ( jedyny oryginalny na rynku ) + suport techniczny i ew.projekt dla montażu większej ilości stanowisk:

     390 360 pln* /szt. + 20pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce-dla pojedynczego systemu)

lub  97 91 €** + opłata za wysyłkę kurierską – ustalona indywidualnie telefonicznie dla wysyłek zagranicznych ( wpłata na konto zagraniczne** )

 

wersja uproszczona z kompletem mocowań + suport techniczny:

    300 280 pln*/szt. + 20pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce-dla pojedynczego systemu)

lub  73 68 €** + opłata za wysyłkę kurierską – ustalona indywidualnie telefonicznie dla wysyłek zagranicznych ( wpłata na konto zagraniczne** )

oraz

sama chusta z karabinkiem (  jak oferowana jest najczęściej w wersji importowanej „nylon z Chin”  lub poliester ) u Nas oczywiście z naturalnego materiału opisywanego powyżej:

235 220 pln*/szt. + 20 pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce – dla pojedynczego zestawu),

lub 55 53 €** + opłata za wysyłkę kurierską – ustalona indywidualnie telefonicznie dla wysyłek zagranicznych ( wpłata na konto zagraniczne** )

 

!!! Kupuj roztropnie – zwróć uwagę na szerokość chusty i wytrzymałość zastosowanych elementów oraz spytaj i poproś o pisemne potwierdzenie ilości lat doświadczenia sprzedawcy z metodą Aerial Jogi jeśli zacznie Cię przekonywać, że ma świetny lub najlepszy sprzęt do Aerial Jogi, czy Antygravity Yogi, bo może zna się tylko na kuglarstwie, a to nie to samo 😉 . Mamy mnóstwo pytań czemu jest problem z zamontowaniem zakupionego gdzie indziej sprzętu lub nie można wykonać najprostrzych ćwiczeń i przyjemnie się zrelaksować w chuście. Zasięgnij więc porady przed zakupem.

Pamiętaj nie potrzebujesz spadochronu z nylonu, ani chusty do tzw.”jogi w powietrzu” o szerokości 160-180/190cm , czy uciągającej się do 250 cm  😉

Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa jest pionierem tej metodyki na rynku polskim i nie tylko. Mamy za sobą 10 lat doświadczeń z doborem i montażem tego sprzętu. Przestrzegamy przed zakupem ze stron, których opisy są bardzo zbliżone do naszych ( niemal skopiowane ) – tylko tu prowadzimy sprzedaż stworzonych przez Nas systemów i chust o odpowiedniej szerokości z naturalnych materiałów.

Wspieraj twórców, a nie odtwórców – jeśli masz wątpliwości lub masz wrażenie, że znalazłeś coś taniej dzwoń, a z pewnością uzyskasz potrzebne Ci informacje.  !!! 

Tel. kontakt 880 174 579 

 

 Sylwester z Jogą 2014 - Sylwester w Porąbce.

Systemy mogą być również dostosowane indywidualnie do potrzeb miejsca montażu wraz z propozycją projektu systemu i ergonomicznym doborem ilości stanowisk do wielkości  pomieszczenia. Dla Szkół Jogi i innych instytucji, klubów fitness zniżki i wyceny indywidualne (decyduje ilość w zamówieniu). 

!!   Nasze chusty, jak i kompletne zestawy sprzedawane są wyłącznie przez naszą firmę i tylko za pośrednictwem tej strony www,  z użyciem poniższych kont bankowych lub dokonując bezpośredniego zakupu we Wrocławiu. Tu również możesz zobaczyć zarówno cały system  jak i same chusty   !!

 

Nr konta do wpłaty Alina Pawela ( ING Bank Śląski )

*W złotówkach :   49 1050 1575 1000 0097 0748 6875

* W euro:   Kod BIC SWIFT:  INGBPLPW ,  IBAN number :  PL 49 1050 1575 1000 0097 0748 6875

!! Wpłata na powyższe konta pełnej kwoty konkretnego zestawu opisana w tytule wpłaty wpisem dokładnego adresu z kodem pocztowym i nr tel. dla kuriera !!

 

Ewentualne pytania do zakupionego sprzętu i montażu, wraz z potwierdzeniem wpłaty, podając wysokość i wielkość pomieszczenia oraz jego funkcję na co dzień, kieruj na be-man@wp.pl ( ułatwia to zrozumienie tematu, skonkretyzowanie odpowiedzi, także co do umiejscowienia mocowań )

 

Kontakt tel. dla indywidualnych rozwiązań tel. 880 174 579 Marvin