Joga dla osób pracujących przy biurku warsztaty z Radkiem Rychlikiem/Wrocław/28.10.2017

W dzisiejszych czasach coraz więcej zawodów wymaga spędzania wielu godzin dziennie w pozycji siedzącej. Nie jest to dobre ani dla naszego zdrowia ani samopoczucia. Siedzący tryb życia ma wiele przykrych konsekwencji, z których najpowszechniejsze to problemy z kręgosłupem.

Na warsztatach dowiecie się: – jak długotrwałe siedzenie wpływa na organizm – które mięśnie podczas siedzenia się osłabiają a które są zbyt spięte – jak ćwiczyć, aby zniwelować negatywne skutki siedzenia – które ćwiczenia są najważniejsze – co robić jeśli masz mało czasu Oprócz tego poznacie proste techniki relaksacyjne, które redukują poziom stresu, poprawiają koncentrację i zwiększają efektywność pracy umysłowej.

Plan warsztatów: 13:30-15:00 – wykład, ćwiczenia na krzesłach w przerwie w pracy, najważniejsze ćwiczenia kompensujące, techniki relaksacji

15:15-17:15 – zajęcia jogi funkcjonalnej, czyli jak zapewnić sobie zdrowie i harmonię ciała

Prowadzący: Radek Rychlik – pierwszy w Polsce nauczyciel, badacz i popularyzator dynamicznych odmian hatha jogi.

Od 15 lat pracuje nad rozwojem technik przywracających harmonię psychofizyczną i optymalizujących funkcjonowanie organizmu.

W swojej pracy łączy mądrość tradycji Wschodu z osiągnięciami współczesnej nauki. radekrychlik.pl

Miejsce: Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa/al.Różyckiego 1c/IV p.

Cena: 120zł

Aby się zapisać:Wpłać zaliczkę 60 pln na konto Alina Pawela 04 1140 2004 0000 3502 5356 4836 z dopiskiem „Rychlik 10.2017”

Prześlij swoje zgłoszenie na adres: be-man@wp.pl w tytule wpisując„Rychlik 10.2017”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *