Koncert gongów w hamakach.

Koncert go

ngów m

is PrzebywPrzebywanie w chuście podczas koncertu pogłębia odprężenie i daje uczucie opiekuńczego obejmowania….

Dodatkowo, ciało może oddać całkowicie swój ciężar, uwalniając napięcia na wielu poziomach.

Terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią.

W trakcie koncertu uczestnicy będą leżeć w wygodnej pozycji .

Fala dźwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą podróż w GŁĄB SIEBIE.

Wibracje dźwięku mis i gongów tybetańskich jako fala dźwiękowa przenikają głęboko struktury fizyczne każdej komórki ciała i masują je powodując rozluźnienie oraz regeneracje na poziomie o wiele głębszym niż nocny odpoczynek.
Docierają też do tych części ciała, które często napinamy pod wpływem różnego rodzaju stresów świadomych i nieświadomych, i które doprowadzają do tzw. blokad energetycznych – przyszłych chorób. Te strefy zostają pobudzone głęboką fala akustyczną i uczone są przez kolejne koncerty dźwięków jak istnieć w stanie rozluźnienia i odpoczynku. Daje to po dłuższym stosowaniu poprawę zdrowia fizycznego, a także zwiększa odporność psychiczną, pozytywne reagowanie na trudne sytuacje i stany lekowe, rozluźnienie procesów myślowych i zwiększa koncentrację. Cały ten proces polepsza samopoczucie i daje większą swobodę bycia oraz wiarę w swoje możliwości, siłę i odwagę – osiąga się stan zbliżający nas do harmonii wewnętrznej. Osoba pozostająca w takim stanie ma łatwość w kontaktach z otoczeniem i dużą tolerancję wobec siebie i innych, więc rzadziej wpada w stan rozdrażnienia, radzi sobie spokojnie i pewnie z różnymi sytuacjami codziennymi.

Wykonawcy: Agata i Mieczysław od wielu lat zajmują się terapią dźwiękiem, są absolwentami wielu kursów miedzy innymi w szkole Petera Hessa.

Ukończyli kurs gry na gongu prowadzony przez Don Conreaux. Są również praktykami i trenerami świadomego oddechu.

więcej na: www.dotykdzwiekiem.pl

Miejsce: Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa

ul.Różyckiego 1c
Termin: 13 (sobota) 2018
Czas: 18:00 – 19.30

Koszt uczestnictwa: 35zł

Ilość miejsc- 16 chust. Zgłoszenie uczestnictwa gwarantuje miejsce na sali, pozostałe osoby będę mogły wziąć udział w koncercie, gdy będą wolne miejsca.

Na sali są dostępne koce, poduszki,maty.

Zapisy: agatabialoszewska@wp.pl, tel. +48 602 68 28 78Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *