Kurs Aerial Jogi  U Nas, bo oryginał i jego twórca jest tylko jeden ;)

Aerial Yoga Teacher Training 18h + 45h, 10 years of teaching – out of our wings were over 140 teachers and more than 40 centers

Aerial " Air " Joga

Aerial Yoga Teacher Training 18h + 45h – Aerial „Air” Joga – Kurs Nauczania

.

Kurs Nauczania – Aerial ” Air ” Jogi® , w Polsce wg dotychczasowej formuły 18h zapoczątkowanej i kontynuowanej przez Nas z powodzeniem od 2011 roku (mającej nawet już swoich naśladowców:)

oraz pełna wersja, także wzbogacona o wiedzę nabytą i rozwinietą dzięki wieloletniemu byciu jedynym pionierem oraz twórcą nurtu i tej metodyki w Polsce. 

Kurs Nauczania Aerial ” Air ” Jogi® wg nowej formuły 45h – metodyki dopracowanej przez Marvina dla pełnego przekazu wiedzy i odróżnienia od tz. naśladowców bez doświadczenia, tak potrzebnego by nie tylko nauczać, ale też znać kierunek do dalszego rozwoju dla zdrowia i możliwości przekazania najważniejszych szczegółów na ścieżce bycia nauczycielem. 

Jedyne w Polsce Kursy z Certyfikatem uprawniający do stosowania nazw  Aerial ” Air ” Joga ®

warsztat, szkolenie – joga w chustach antygravity yoga

Najbliższe terminy:   

10-11 czerwiec 2017  kurs 18h    ( ostatni kurs odbył się w lutym  2017r. )

26-27 sierpień 2017* ( pierwszy zjazd )   kurs 45h   ( kolejna edycja w pełnej formule )

Oba kursy odbywaja się wyłącznie we Wrocławiu – ze względu na duże zainteresowanie trwają  zapisy !

.
.
*info dla chętnych na uczestnictwo w edycji kursu 45h.  Nauczyciele po kursie 18h mogą uczestniczyć w zjazdach tego kursu  również nie po kolei, odrabiając opuszczony zjazd w ciagu 1,5 roku  (będą dwa dostępne terminy!).
Nadal obowiązuje promująca na rozwój tej metody: Cena za kontynuację -40% na uczestnictwo w kolejnej – dowolnej z obu form kursów –  dla wszystkich (również tych, którzy są po minionych edycjach kursów weekendowych).
szczegóły na :
http://www.joga-wroclaw.pl/kurs-aerial-jogi/

Zapraszamy.

.
.

Kurs przygotowujący do prowadzenia zajęć z Aerial „Air ” Jogi

( Jedyny na Polskim rynku autoryzowany nazwą i certyfikatem uprawniającym do stosowania tej nazwy oraz nazwy Aerial Joga, Air Joga, także poza granicami naszego Kraju )
Z pod naszych skrzydeł wyszło już ponad 130 przygotowanych do prowadzenia zajęć osób, nie tylko w Polsce !   Dzięki naszej charyzmie i zaangażowaniu powstało ponad 40 ośrodków w samej Polsce oferujących zajęcia i warsztaty z chustami, powstały one  także w Wietnamie, Wielkiej Brytanii, na Malcie, a już niebawem w Niemczech, Hiszpani i w Estonii ! 

3 weekendowe zjazdy, ponad 45 godzin warsztatu z praktyką i teorią  tej metodyki.

Kurs 45h rozwinięty o wszystkie aspekty pogłebienia pracy z chustą. Wykorzystanie w pełni dobrodziejstwa jej wszechstronności. Budowanie praktyki dla grup – zarówno jogi nastawionej na uważność i dokładność wykonywanych ruchów jak i sekwencji dynamicznych. Praktyki fizjoterapeutycznej przy dysfunkcjach lub ograniczeniach.  Jako formy bardziej przystępnej w tz. slow fitness i wiele innych zagadnień.

1 weekend, 18 godzin warsztatu z praktyką i teorią dotyczącą tej metody.

Kursy 18h  przeznaczone dla przyszłych nauczycieli, terapeutów chcących pracować z Aerial – Antigravity ( Air, Fly) Jogą i Aerial Pilatesem – chcących prowadzić zajęcia, jak również kompendium wiedzy dla praktykujących we własnym zakresie. Do ukierunkowania praktyki dla lepszych i szybszych efektów. Dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

Kursy prowadzone przez prekursora i propagatora tej metody, przez wiele lat jedynego pioniera Aerial Jogi w Polsce oraz twórce obu tych formuł kursu. Także w ich pełnym aspekcie jogicznym.
Nauczyciel  – pedagog, fizjoterapeuta i instruktor jogi wieloletni zawodowy sportowiec – Marvina Brenera
Marvin prowadzi zajęcia regularne w Polsce  Aerial ” Air ” Jogi , będące pogłębioną wersją Aerial Jogi oraz uproszczonych bądź wywodzących się od nich: Antigravity Yoga, Swing, Aerial Fitness, Aerial Pilates, Aerial Dance, czy Air Joga, Fly Yoga  )  i jest jedynym uprawnionym nauczycielem do wystawiania certyfikatów nauczycielskich metody  Aerial ” Air ” Joga®  na terenie Polski.

air joga

Uczy i prowadzi szkolenia rozwijając nurt Aerial Jogi od prawie dekady, a także z dłuższym stażem hatha jogi ( początkowo ashtanga vinasa jogę i jogę wg przekazu B.K.S. Iyengar-a, vinasa flow i jogę terapeutyczną oraz zajęcia w okresie ciąży, jogę dla dzieci i seniorów).

Praktyka regularna odbywa się wyłącznie w obiektach pod szyldem Centrum Jogi i Samorealizacjii – Biała Sowa, organizowanych warsztatach i wyjazdach z jogą.
ośrodek ten proponuje również sprzedaż wszystkich akcesoriów do Aerial Jogi i metod pokrewnych.
Kurs dla grupy do 15 uczestników w zależności od ilości osób, odbywać się będzie w jednym z 2 ośrodków Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa we Wrocławiu

Warunki uczestnictwa w kursie:
– Min. 2 letnia udokumentowana praktyka jogi (dowolnej metody hatha yoga) lub pół roczna praktyka aerial (antigravity) jogi ze znajomością i umiejętnością poprawnego wykonania min zakresu asan z użyciem chusty:  po 3 pozycje stojące w tym wydłużony skłon i skręt, 2 pozycje siedzące z wydłużeniem (1 w chuście i 1 na macie z użyciem chusty),    2 pozycje leżące (w tym relaksacyjna), 1 pozycja odwrócona, 1 wygięcie do tyłu.

– Dobry ogólny stan zdrowia oraz zapoznanie się z regulaminem Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa i podpisane własnoręcznie oświadczenie o stanie zdrowia rozdawane podczas kursu. Jeśli powyższe warunki nie zostaną spełnione do dnia kursu lub informacje o stanie zdrowia zostaną zatajone lub przeinaczone to Certyfikat ukończenia takiego Kursu może zostać unieważniony, a uczestnik kursu, osoba o której mowa winna natychmiast zwrócić jego oryginał. W Takiej sytuacji po odbyciu, części lub całego kursu jego koszty nie zostaną zwrócone.

-Ponad to dla kandydatur na kursy 45h wymagane wcześniejsze odbycie kursu 18h lub praktyka 1/2 roku pod nauczycielem po naszych kursach – certyfikowanych przez Centrum Jogi i Samorealizacji lub bezpośrednio u Marvina. Ewentualnie uczestnictwo w 3 wyjazdach tygodniowych z Aerial ” Air ” Jogą organizowanych przez Nas.

– wpłata zadatku w kwocie 620 pln za kurs 18h oraz  1400 pln za kurs 45h (co stanowi 40% całości kosztu kursu) na konto:
eKONTO Alina Pawela: 04 1140 2004 0000 3502 5356 4836     z dop.” kurs aerial jogi + imię i nazwisko do certyfikatu „
               

           ( pozostała cześć wpłaty uiszczana przed pierwszym blokiem zajęć na miejscu lub przelewem zaksięgowanym na naszym koncie do 2 dni przed rozpoczęciem kursu )

Wcześniejsza wpłata pełnej kwoty na co najmniej 2 tygodnie przed datą rozpoczęcia, pozwala nawet w sytuacji braku możliwości dotarcia na dany termin kursu przepisać się do listy uczestników kolejnych proponowanych terminów do 1,5 roku od pierwotnie ustalonej daty. W innych przypadkach zadatek nie podlega zwrotowi.

Kandydatury osób z innym doświadczeniem jogicznym, fizjoterapeutycznym, czy przeszłością sportową (zawodową) oraz po studiach pedagogiczno-sportowych, także po odbytych szkoleniach instruktorskich lub studiach podyplomowych w zakresie jogi i technik relaksacyjnych – rozpatrywane są indywidualnie – prosimy o wcześniejszy kontakt.

Podobnie dla osób pragnących jedynie pogłębić wiedze w zakresie metody (nie ma dla nich wymogu określonej długości praktyki, bardziej chodzi w ich przypadku o możliwości fizyczne pozwalające na uczestnictwo w kursie), przewidziany jest dla nich również mniejszy koszt kursu.

PLAN KURSU 18h
( Plan kursu obejmuje następujące zagadnienia : )
I. a
Sesja Aerial Jogi – praktyka prowadzona przez nauczyciela
Mini warsztat pracy z dźwiękiem – fala, wibracja jako nośnik i wzmocnienie informacji oraz świadomej pracy z ciałem, a także dźwięk oraz wibracja ciała jako  klucz do pozbywania się choroby i regulowania stanów emocjonalnych.
I. b.
METODYKA NAUCZANIA dla grup ogólnych-początkujących
( wejścia, pracy w pozycji oraz zdrowego i bezpiecznego wyjścia z nich, tak by nauczyć się korzystać z nich jak najpełniej )
– wg. 3 kategorii podziału zajęć z nauką pełnego zakresu asan i ruchów
A. czas trwania
B. rodzaje pozycji
C. zakresy i rodzaje ruchu
SPOSOBY PROWADZENIA ZAJĘĆ
A. sposoby prezentacja pozycji przez prowadzącego oraz prezentacja pozycji na uczestnikach
– ważne i przydatne ” know how ” wykonania w połączeniu z impostacją głosu
– wyobrażenie ruchu ze wskazówek werbalnych
B. szczegółowość i zakres potrzebnych informacji
II.
WSTĘP I PODSTAWOWE ZASADY DLA NAUCZYCIELA
– zasady bezpieczeństwa, organizacja zajęć
( ustawienie nowej grupy, konsekwentne nazewnictwo, różnice systemów i sprzętu do praktyki)
III.
KOREKTY ORAZ KONSEKWENTNY TOK NAUCZANIA
– ukierunkowanie pracy w pozycjach oraz wybór kontynuacji pozycji
 IV.
TWORZENIE KONSPEKTU (schematu) ZAJĘĆ DO WŁASNEGO PROWADZENIA
V.
PREZENTACJA WŁASNYCH ZAJĘĆ ( z prowadzeniem ich części dla grupy kursantów)
– forma sprawdzenia się w roli prowadzącego przed regularnym prowadzeniem zajęć

Rozpoczęcie :

przed dzień : wieczorna praktyka regularna prowadzona przez Marvina
 ( dla osób nie praktykujących wcześniej na zajęciach prowadzonych przez nauczyciela z ważnym certyfikatem wydanym przez Marvina lub na jego zajęciach )
dzień 1 
Bloki zajęć po 2,5 – 3 h
– praktyka-przerwa na lekki posiłek
– teoria+praktyka
-dłuższa przerwa obiadowa
-praktyka

dzień 2
Bloki zajęć po 2,5 – 3 h
-teoria+praktyka
-krótka przerwa
-praktyka poświęcona dopracowaniu własnej sekwencji
-przerwa na posiłek
-teoria+praktyka z prowadzeniem wcześniej przygotowanej części zajęć dla grupy
Tel. Info: 880 174 579 
nr konta do wpłat:
04 1140 2004 0000 3502 5356 4836 , Alina Pawela z dopiskiem:
” kurs aerial joga + imię i nazwisko do certyfikatu „
PS.:
Naturalnie wystawiamy certyfikat, chcąc w ten sposób stworzyć  grupę instruktorów z pełnym zakresem wiedzy, nauczania tej metody w Polsce.
Po za dostarczeniem oficjalnego papieru, zdecydowanie jest to kurs mający na celu możliwie najlepiej, w tym wymiarze godzin, przygotować do prowadzenia samodzielnie zajęć i zarabiania tym samym wymiernych pieniędzy jako pionierzy na rynku niezwykle promowanej na zachodzie metody ćwiczeń. Cały sprzęt potrzebny do kursu i praktyki dla uczestników na miejscu. 
Istnieje możliwość doboru i kupna wszystkich potrzebnych do praktyki jogi z chustami akcesoriów i systemów montażowych. Jedynych oryginalnych na rynku chust z super wytrzymałego splotu  z blisko 100% bawełny o szerokości nominalnej 250cm i dowolnej długości. Oraz zaprojektowanego przez Nas lata temu systemu ze swobodną zmianą wysokości, na którym to odbywają się  Nasze kursy i zajęcia w stworzonych dzięki Nam ośrodkach w Polsce i za jej granicami ) szczegóły  na:
 
Zapraszamy do rozwijania wspólnie tej metody w Polsce.
 .
Jeśli rozważasz możliwość wzięcia udziału w Kursie gdzie indziej, zapytaj od ilu miesięcy lub lat, osoba prowadząca  szkolenie praktykuje Aerial Jogę. Poproś o pisemne potwierdzenie tej informacji. Zwróć również uwagę ile lat istnieje dana instytucja i jaką ma historie związaną z tą metodą.
Nic nie znacząca o tym doświadczeniu opatentowana komercyjnie w 3 podkategoriach  nazwa „Aerial®” może być myląca, odsyłamy Cię zatem pod to hasło do Wikipedii, bo to nie jest  Aerial  Yoga, a tym bardziej nie Aerial „Air” Joga  ;(

Po odbyciu u Nas Kursu w dowolnej formule przysługuje Ci 40% rabatu na kolejny, niezależnie od wybranej formuły :) bo chcemy z Tobą rozwijać w pełni tą piękną jogiczną metodykę.

Namaste.

 .