KURS JOGI OD PODSTAW – Joga dla początkujących Wrocław/styczeń

Serdecznie zapraszamy osoby rozpoczynające przygodę z jogą, jak również już praktykujące na Kurs Jogi od podstaw – Joga dla początkujących, dwa miesiące praktyki, dwa razy w tygodniu.

 

 Kurs Jogi od podstaw / Joga dla początkujących /

18.01- 17.02.2022

Zajęcia KURSU JOGI OD PODSTAW składają się z niezbędnej teorii, rzetelnej praktyki oraz nauki pracy z oddechem.

Udział w kursie pomoże zrozumieć i poczuć sens praktyki poszczególnych asan, roli oddechu i umiejętności relaksacji. Kolejne zajęcia przygotują nasze ciało do budowania stabilnej, wygodnej, a przede wszystkim korzystnej dla zdrowia praktyki.

Sesje jogi mają nieoceniony wpływ na na poprawę stanu psychicznego.
Stabilizują umysł, zwiększają koncentrację, łagodzą stany lękowe.

Szczegóły:

– zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w ośrodku na ul.Kopernika 11 bud. F ( wjazd i navigacja na google maps ul. Kopernika 12 )

– kurs składa się z 10 zajęć

– na kurs obowiązują zapisy*

– zapewniamy potrzebny sprzęt do praktyki, ale jeśli masz swoją ulubioną własną matę – weź ją ze sobą.

– ćwiczymy na boso, w wygodnym nie krępującym ciała stroju.

– zapis na kurs jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu szkoły Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa.

– w kursie mogą brać udział osoby bez przeciwwskazań do praktyki jogi. Osoby świeżo po kontuzjach, z problemami z kręgosłupem, kolanami, nadciśnieniem, po epizodach nowotworowych proszone sa o uzyskanie akceptacji lekarza.

– osoby z kłopotami zdrowotnymi prosimy o konsultację z nauczycielem przed zajęciami.

Koszt:

350 pln

320 pln– studenci, seniorzy 55+

O miejscu na kursie decyduje data zgłoszenia z potwierdzoną w nim wpłatą ww. bezzwrotnego zadatku. Są to również jedyne czynności rezerwujące miejsce wraz z wysłaniem maila z potwierdzeniem wpłaty, imieniem, nazwiskiem i nr tel. do kontaktu.

Prowadząca:  Alina Pawela dyplomowana nauczycielka kilku systemów jogi, między innymi Iyengar’a, Asthangi i Kundalini jogi- 2-go stopnia. Założycielka Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa, mająca kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu i pracy z Ludźmi. Prywatnie partnerka , mama i aktywna malarka 🙂

 Terminy:    wtorki 18:30- 20:00   i   czwartki  18:30 – 20:00

ZAPISY:

W celu zapisania się na kurs prosimy o przesłanie na adres mailowy alinajogaart@gmail.com niezbędnych informacji: Imię, Nazwisko nr tel. do kontaktu i potwierdzenie wpłaty. Wpłata zadatku rezerwującego limitowane miejsce gwarantujące udział w kursie to 150 pln.

Nr konta do wpłaty podawany jest po zgłoszeniu mailowym. 

W tytule umieść  hasło ” 2M-kurs jogi ” oraz swoje imię, nazwisko i nr tel. kontakt.

Ważne: Druga rata płatna na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu.

KONTAKT:

Alina 886 604 294

Namaste.

 

P.S.:  „covid – 19” 🙂

W obiektach Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa obowiązują następujące wytyczne korzystania w okresie obejmowanym obostrzeniami „covid-19”

  • przy wejściu znajduje się preparat antywirusowy do przetarcia rąk oraz papierowe jednorazowe chusteczki (zużyte prosimy o wyrzuceni do kosza stojącego obok)
  • wszystkie pomoce do jogi i innych prowadzonych u Nas zajęć, po użyciu prosimy o jednorazowe spryskanie preparatem w aerozolu opisanym „dezynfekcja do sprzętu” i odłożenie ich na miejsce. Natomiast wypożyczony na sali maty po użyciu prosimy o dodatkowe przetarcie jednorazowymi ręcznikami papierowymi z rolki po spryskaniu ich  tym całym środkiem dezynfekującym w aerozolu.
  • Staramy się zachować wytyczne co do odległości osoby od osoby, nie kichanie i nie kaszlenie na siebie wzajemnie. W razie powyższej potrzeby potrzeby przysłanianie twarzy ramieniem w czasie kichanie i kaszlenia.

Życzymy pięknie i świadomie spędzonego czasu w Białej Sowie pod okiem osób prowadzących te wyjątkowe zajęcia.

                                                         Zespół Centrum Jogi i samorealizacji Biała Sowa.

 

 Dodaj komentarz