O NAS:

W 2008 otworzyliśmy miejsce stworzone z pasją – Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa, w którym przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie, nieustająco poszerzające się. Prowadzimy i organizujemy inspirujące zajęcia,wyjazdy, kursy, warsztaty i szkolenia.

Dzielimy się najlepszym…

 

NAUCZYCIELE

ALINA

Mam na imię Alina.
Z wykształcenia jestem magistrem sztuki. Moja przygoda z arteterapią- tak nazywam czas nauki i studiowania ???? pojawiła się w szkole podstawowej kiedy przygotowywałam się do egzaminów do liceum plastycznego.

Mając 16 lat – równolegle rozpoczęłam swoją drugą życiową podróż- wtedy poznałam praktykę jogi,która trwa do teraz. Na pierwszych zajęciach poczułam całą sobą,że wróciłam do domu. Było to w czasie kiedy w Polsce mało kto słyszał o jodze a na sali panowała rodzinna atmosfera wspierających się ludzi. Same zajęcia trwały 2 godziny zawierały w sobie naturalny, żywy ruch, oddech, medytację i cudowny – długi relaks. Nie było perfekcjonizmu, przymusu i kontrolowania.

W takiej jodze zakochałam się, odnalazłam siebie i taką jogą dzielę się obecnie.
Ukończyłam certyfikowane kursy nauczycielskie Ashtanga jogi, Państwowy kurs Hatha Jogi i Technik Relaksacyjnych uprawniający mnie w Polsce do prowadzenia wszystkich zajęć rekreacyjnych o charakterze jogi.Kurs Iyengara i dwu stopniowy kurs Kundalini Jogi.
Mam doświadczenie w praktyce i nauczaniu wszystkich tych metod. Czerpię z wielu źródeł i w poszerzaniu świadomości odnajduję swoją drogę.
Uczestniczyłam również w kursach medytacji vipassana,medytacjach tybetańskich bon.Pracowałam ze sobą poprzez ustawienia helingerowskie,warsztaty tantry i gesthalt.
Obecnie czerpię z metod Alexandra Lowena oraz Life Art Process Anny Halprin.
To co proponuję na swoich zajęciach obecnie to odnajdywanie swobody ruchu i oddechu.Pozwalanie na bycie sobą w asanach,pranajamie i medytacji.Poprzez łagodność i obserwację siebie- ciało, umysł i serce otwierają się.Możesz dopuścić do siebie i puścić ???? stare napięcia,schematy ruchowe i niesłużące już a obciążające Cię mechanizmy obronne.Odpuszczasz i pozwalasz odejść temu co Cię nie wspiera.Robisz przestrzeń i otwierasz się na miłość do Siebie- na początek ????.
Aerial Joga w Centrum Jogi i Samorealizacji "Biała Sowa" we Wrocławiu - Zajęcia i kursy jogi we Wrocławiu.

aerial joga

MARVIN

Współtwórca Centrum Jogi i Samorealizacji – lider, fizjoterapeuta, wieloletni zawodowy sportowiec, trener indywidualny (autentyczny, nie siłowy :)) , od ponad dekady jedyny pionier i pierwszy  w Polsce nauczyciel uczacy przyszłych nauczycieli praktyki z chustami. Z pod jego skrzydeł wyszło do tej pory ponad 170 nauczycieli metody certyfikowanych jego podpisem i ponad 60  ośrodków prowadzących  zajęcia najróżniej opisywanymi metodykami wokół Aerial ” Air ” Jogi przyjmujących takie nazwy  jak Aerial Joga® , Air Joga®, Aerial Flow, Joga w Chustami itp.

Po studiach na AWF-ie i skończeniu kariery sportowej rozpoczął poszukiwania sposobu na najlepsze możliwe samopoczucie i poszukiwania te ostatecznie doprowadziły go do Jogi i medytacji – sensytywności odczuwania ciała, łączenia ruchu z oddechem i zatrzymaniem niekontrolowanego potoku myśli. Wybór początkowo padł na jej dynamiczne odmiany jak ashtanga, czy vinasa. Z czasem zagłębiając się w szczegóły metody B.K.S. Iyengara i energetykę Kundalini Yogi, Tantry oraz Osteopatię, czy pracę terapeutyczną Gestalt oraz ciągłe rozwijanie wszechstronnej metodyki Aerial „Air” Jogi.
Jako pierwszy Jogin w Polsce wprowadził do regularnego programu nauczania swoim uczniom praktykę Aerial Jogi (antigravity, air jogi). Miejmy nadzieję, że dzięki temu metoda ta zyskała nie tylko we Wrocławiu i Polsce, ale również w wielu innych miejscach na całym Świecie, wielkie,pięknie rozwijające się, zdrowe i dążące do samorealizacji grono praktykujących.

 

LIDIA

To najwszechstronniej kierunkująca się postać naszej szkoły. Prowadzi zajęcia z hatha i aerial jogi, zapoczątkowała i tworzy całą sekcję metody wg Pilatesa ( także Aerial Pilatesa ). Mówi o sobie, że jest na początku swojej drogi i jak drzewo pragnie mieć szeroko rozrośnięte korzenie tworzące solidną bazę praktyczną i merytoryczną. Nauka na kilku Wrocławskich uczelniach i ich wydziałach medyczno-sportowo-fizjoterapeutycznych pomagają aktywnie rozwijać umiejętności, nabywać nowych doświadczeń. Wyższa Szkoła Masażu pozwala dogłębniej poznać struktury, uwarunkowania i anatomię ciała. Dzięki swojej miłości do ruchu, każdego dnia zaraża pasją do pracy z ciałem i doświadczaniem pełniejszej jakości życia.

 

Do zobaczenia na macie lub w chuście…