O NAS:

W 2008 otworzyliśmy miejsce stworzone z pasją – Centrum Jogi i Samorealizacji, w którym przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie, nabywane przez wiele lat. Organizujemy inspirujące kursy, warsztaty, wyjazdy  i szkolenia.

Dzielimy się najlepszym…

 

NAUCZYCIELE

ALINA

Nazywam się Alina Pawela jestem dyplomowaną nauczycielką Hatha i Ashtanga Jogi oraz Jogi Kundalini.
Posiadam również Państwowy dyplom Instruktora Hatha Jogi i Technik Relaksacyjnych uprawniający mnie w Polsce do prowadzenie wszystkich zajęć rekreacyjnych o charakterze jogi.

Pierwszy raz zetknęłam się z jogą mając lat 15 w Szkole Jogi Sivananda w Bielsku-Białej. Potem uczyłam się pod kierunkiem Darka Wojteczka, Basi Lipskiej i Konrada Kocota. Brałam udział w licznych warsztatach i kursach m. in z Lois Steinberg, Jurkiem Jaguckim, Radkiem Rychlikiem, Romkiem Grzeszykowskim.

2006 rok był dla mnie przełomowy, wtedy to po latach ćwiczenia Jogi Iyengara, uczestniczyłam w kursie Ashtanga Jogi z Basią Lipską i poczułam wówczas własną moc. Zaczęłam bardzo intensywnie praktykować, rano Ashtanga Jogę, wieczorami Jogę Iyengara.
W 2007 roku po uzyskaniu dyplomu Magistra Sztuki oraz dyplom nauczyciela Ashtanga Jogi zaczęłam prowadzić
zajęcia w Szkole Jogi Darka Wojteczka i kilku innych miejscach we Wrocławiu. Joga stała się moją pasją, pracą i życiem, otworzyła mnie na odkrywanie siebie i ludzi. Doprowadziła do tańca 5 Rytmów, malarstwa intuicyjnego Vedic Art oraz najmocniejszej ścieżki transformacyjnej dla mnie medytacji Vipassany i Kundalini Jogi wg. Yogi Bhajana. Jestem ogromnie wdzięczna za narzędzie, które pozwala mi głębiej rozumieć, akceptować i odczuwać prawdziwą, nieskończoną istotę życia.

 

 

MARVIN

Współtwórca Centrum Jogi i Samorealizacji – lider, fizjoterapeuta, wieloletni zawodowy sportowiec, trener indywidualny (autentyczny, nie siłowy :)) , jedyny w Polsce nauczyciel uprawniony do uczenia i przyznawania certyfikatów umożliwiających nauczanie metodyki Aerial Joga® , Air Joga®  ( Aerial ” Air ” Jogi )
Po studiach na AWF-ie i skończeniu kariery sportowej rozpoczął poszukiwania sposobu na najlepsze możliwe samopoczucie i poszukiwania te ostatecznie doprowadziły go do Jogi – sensytywności odczuwania ciała, łączenia ruchu z oddechem i zatrzymaniem niekontrolowanego potoku myśli. Wybór początkowo padł na jej dynamiczne odmiany jak ashtanga, czy vinasa flow. Z czasem zagłębiając się w szczegóły metody B.K.S. Iyengara i Kundalini Yogi oraz ciągłe rozwijanie wszechstronnej metodyki Aerial „Air” Jogi.
Jako pierwszy Jogin w Polsce wprowadził do regularnego programu nauczania swoim uczniom praktykę Aerial Jogi (antigravity, air jogi). Miejmy nadzieję, że dzięki temu metoda ta zyskała nie tylko we Wrocławiu i Polsce, ale również w wielu innych miejscach na całym Świecie, wielkie, zdrowe i dążące do samorozwoju grono praktykujących.

 

LIDIA

To najwszechstronniej kierunkująca się postać naszej szkoły. Prowadzi zajęcia z hatha i aerial jogi, zapoczątkowała i tworzy całą sekcję metody wg Pilatesa ( także Aerial Pilatesa ). Mówi o sobie, że jest na początku swojej drogi i jak drzewo pragnie mieć szeroko rozrośnięte korzenie tworzące solidną bazę praktyczną i merytoryczną. Nauka na kilku Wrocławskich uczelniach i ich wydziałach medyczno-sportowo-fizjoterapeutycznych pomagają aktywnie rozwijać umiejętności, nabywać nowych doświadczeń. Wyższa Szkoła Masażu pozwala dogłębniej poznać struktury, uwarunkowania i anatomię ciała. Dzięki swojej miłości do ruchu, każdego dnia zaraża pasją do pracy z ciałem i doświadczaniem pełniejszej jakości życia.

 

Do zobaczenia na macie lub w chuście…