Sklep z pełnymi – profesjonalnymi zestawami do praktyki Aerial ” Air ” Jogi®

oraz wszystkich zawartych pod innymi nazwami metod ćwiczeń z chustą

( hamakiem – miękkim materiałem podwieszonym do sufitu ) tj.:

BIALA SOWA - logo aerial joga

chusta do jogi – sprzęt do aerial jogi

– Aerial ” Air ” Joga®

– Aerial Joga

– Aerial Yoga©

– Antygravity Yoga©

– Fly Joga

– Air Joga

– Fitness i Pilates z Chustami ( antigravity fitness© , antygravity pilates© )

– Integracja sensoryczna

– Kąpiele dźwiękowe w hamakach

– Hamak antygrawitacyjny

– Swing

– Aerial Dance

– Aerial Yoga Hammock ( natural/cotton – not subjected to chemical and thermal treatment )

Oferujemy w ciągłej sprzedaży jedyny w skali światowej i oryginalny-sprawdzony i certyfikowany przez Nas sprzęt o wytrzymałości wszystkich elementów od 1,5 t – 20 t obciążenia.

Nasz materiał na chusty to prawie 100% naturalne włókna bawełny z super wytrzymałego-oryginalnego splotu wzmacniane włóknami PET  dla zwiększenia elastyczności i komfortu praktyki Yogi oraz zwiększenia dbałości o utrzymanie jakości pracy w pozycjach ze wszystkimi certyfikatami jakości, spełniający powszechne normy na substancje szkodliwe Oeko-Tex. Mają odpowiednią szerokość 2,5 m !!! , są koloru ecru ( bez barwników chemicznie i obróbki termicznej)  i  pozwalającą na zmieszczenie się swobodnie wyprostowanego ciała w leżeniu w czasie najprzyjemniejszej części praktyki jaką jest relaks w chuście ( w tzw „kokonie”) oraz wykonywanie wszystkich pozycji – czego nie umożliwiają chusty o szerokości poniżej 2m – nie znajdujące się również w oficjalnym opisie metodyki Aerial Jogi, czy Antygravity Yogi, które wymagają odpowiednio materiału o szerokości od 2,20m do 2,78m.

Nasi klienci wybierają najchętniej i najczęściej zestaw z pełną, swobodną zmianą wysokości – pozwalającą płynnie zmieniać wysokość zamontowanej chusty, dostosowując ją, bez konieczności wchodzenia na drabinkę, czy inny przyrząd w tym celu oraz dającą komfort i profesjonalizm szybkiego uprzątnięcia sprzętu po zajęciach bez konieczności demontowania go ( umożliwiając mu higieniczne doschnięcie po praktyce), nie zabierając przy tym przestrzeni w miejscu wyznaczonym do ćwiczeń, a także minimalizując czas zebrania sprzętu po zajęciach nawet do kilkunastu sekund. Zestaw taki zawiera wszystkie potrzebne elementy wyposażenia i montażu do każdej powierzchni sufitu oraz ściany wraz z 5-cio metrową chustą i odpowiednim karabinkiem chroniącym przed uszkodzeniami materiału dzięki odpowiedniemu gruszkowatemu kształtowi i zabezpieczeniu.

Inną uproszczoną wersją jest świetnie nadający się do praktyki własnej zestaw – umożliwiający ręczną zmianę wysokości, dostosowanej odpowiednio do wzrostu osoby ćwiczącej. System ten zawiera element zastępujący stosowaną powszechnie na całym świecie , również w USA – w stolicy Aerial Yogi/Antygravity Yogi, taśmę alpinistyczną tzw. Daisy Chain – obniżając koszt od 35% do 75% i umożliwia montaż na 2 lub 1 punkt zwieszenia z sufitu.

Różnice montażu z 1 lub 2 punktami zwieszenia z sufitu opisujemy indywidualnie –  mailowo lub w kontakcie telefonicznym i bezpośrednim dla zainteresowanych tematem.

Zapraszamy na zajęcia w całej Polsce, w wielu ośrodkach, prowadzone metodyką Aerial ” Air ” Joga przez Certyfikowanych u Nas nauczycieli.

 

Zamówienie expresowe – jeśli wiesz konkretnie, który system cię interesuje , a pomieszczenie dla montażu chusty jest wysokości do 3,20 m oraz odległość punktu zwieszczenia chusty od ściany dla mocowania ściennego nie przekracza 3m, to wpłacaj na konto pełną kwotę:

– system pełen( jedyny oryginalny na rynku ) + suport techniczny i ew.projekt  *380 pln  lub  **90 €  +20pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce – dla pojedynczego systemu)

– wersja uproszczona  + suport techniczny i ew.projekt  *290 pln  lub  **69 €  +20pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce – dla pojedynczego systemu)

oraz

– sama chusta z karabinkiem (  jak oferowana jest najczęściej w wersji importowanej „nylon z Chin”  lub poliester ) u Nas oczywiście z naturalnego materiału opisywanego powyżej  * 230 pln lub **52 €  +20 pln (koszt przesyłki kurierskiej po Polsce – dla pojedynczego zestawu),

!!! kupuj roztropnie – zwróć uwagę na szerokość i wytrzymałość zastosowanych elementów oraz spytaj i poproś o pisemne potwierdzenie ilości lat doświadczenia z metodą Aerial Jogi.

Pamiętaj nie potrzebujesz spadochronu z nylonu, ani chusty do tzw.”jogi w powietrzu” o szerokości 160-180/190cm

Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa jest pionierem tej metodyki na rynku polskim i nie tylko. Mamy za sobą 10 lat doświadczeń z doborem i montażem tego sprzętu. Przestrzegamy przed zakupem ze stron, których opisy są bardzo zbliżone do naszych ( skopiowane ) – tylko tu prowadzimy sprzedaż stworzonych przez Nas systemów. 

Wspieraj twórców, a nie odtwórców. !!! 

 

 Sylwester z Jogą 2014 - Sylwester w Porąbce.

Systemy mogą być również dostosowane indywidualnie do potrzeb miejsca montażu wraz z propozycją projektu systemu i ergonomicznym doborem ilości stanowisk do wielkości  pomieszczenia. Dla Szkół Jogi i innych instytucji, klubów fitness zniżki i wyceny indywidualne (decyduje ilość w zamówieniu). 

!!   Nasze chusty, jak i kompletne zestawy sprzedawane są wyłącznie przez naszą firmę i tylko za pośrednictwem tej strony www,  z użyciem poniższych kont bankowych lub dokonując bezpośredniego zakupu we Wrocławiu.   !!

 

* Konto do wpłat w PLN:  Alina Pawela  04 1140 2004 0000 3502 5356 4836 z dopiskiem ”  !! Tu wpisz adres do wysyłki i tel. dla kuriera !!  „

** Konto do wpłat w EUR:  Alina Pawela,  IBAN number: PL1024 9010 5700 0099 0217 185653  BIC/SWIFT code: ALBPPLPW   z dopiskiem ”  !! Tu wpisz adres do wysyłki i tel. dla kuriera !!  „

 

Ewentualne pytania do zakupionego sprzętu i montażu, wraz z potwierdzeniem wpłaty, podając wysokość i wielkość pomieszczenia oraz jego funkcję na co dzień ( ułatwia to zrozumienie tematu, skonkretyzowanie odpowiedzi, także co do umiejscowienia mocowań ), kieruj na be-man@wp.pl 

 

Kontakt tel. dla indywidualnych rozwiązań tel. 880 174 579 Marvin