TRIBAL BELLY DANCE

Kochane Dziewczyny, Kobiety, Boginie ;)

Zapraszam gorąco na cykl co tygodniowych zajęć tańca podczas których będziemy budzić kobiecą energię. Ta energia jest boginią w każdej kobiecie. Poprzez zmysłowe ruchy każda z nas może odkryć głęboki kontakt z własnym ciałem, które jest świątynią. Na zajęcia zaproszone jesteście wszystkie te które, czują potrzebę poznania się poprzez ruch wyrażony z głębi siebie by poznać się jako piękną kobietę, która poprzez ruch, gest, pasję tworzy harmonię, daje ekspresje tego co drzemie w niej samej, z czego wiele y nas nie zdaje sobie sprawy.
Yaayayayaa… jednoczymy się wspólnie w kręgu kobiecej energii wyrażając poprzez taniec, po prostu to nie jest tylko taniec a uświęcona przestrzeń transformacji motyla.

Wszystko jest energią – rytm niczym bicie serca daje nam impuls do ekspresjo energii w kreatywny sposób… wibracja porusza blokady w organizmie i uzdrawia ciało, emocje i umysł poprzez transformacje tego co sprawia, że nie ma przepływu energii, tego co powstrzymuje twórczy potencjał.

Podczas zajęć będziemy również stosować jogiczne pozycje i techniki, które są pomocne przy otwieraniu ciała z uważnością na każdą jego część. Dzięki świadomości ciała uczymy się zintegrowanej mądrości własnego systemu energetycznego.

Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę o godz. 19:00 – 20:30 

Cena: jednorazowe zajęcia 40zł
Karnet na 4 zajęcia : 130zł

Zapisy i kontakt: monikakwik@gmail.com, 537913688 oraz FB

Zapraszam na stronę internetową:
www.omkundalini.net

Monika Kwik ( Chinmayi )Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *