Warsztat odech & dźwięk/10 marca 2018

Uzdrawiający warsztat oddechowy zakończony integracją i zanurzeniem się w dźwiękach mis i gongów.

Oczyść się z zimowego zmęczenia, otwórz się na nowe i napełnij nową energią.
1. Krąg otwarcia. ( przedstawienie się, z czym przychodzisz….. )
2. Omówienie pracy z oddechem ( przydatne techniki )
3. Medytacja serca ( wyznaczanie granic )
4. Sesja oddechowa.
5. Przerwa.
6. Integracja w dźwięku mis i gongów w chustach.
7. Krąg zamknięcia. ( rozmowy, pożegnanie )

Oddech ma taką moc, że rozpuszcza blokady, często gromadzone latami i to na wszystkich poziomach fizycznym, psychicznym, emocjonalnym, duchowym i mentalnym,
Oddech podnosi Naszą silną, pulsującą, zmienną Energię Życia – PRANĘ
Poprzez oddech szybko docieramy do napięć w naszym ciele, które powstają pod wpływem stresów i doprowadzają do blokad energetycznych, a potem powodują choroby. Te blokady dzięki wytworzonej energii, rozpuszczają się i poprawia się nasze zdrowie, organizm się oczyszcza, zwiększa się nasza odporność psychiczna.
Integracja i regeneracja dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią. Fala dźwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Wibracje dźwięku mis i gongów tybetańskich jako fala dźwiękowa przenikają głęboko struktury fizyczne każdej komórki ciała i masują je powodując rozluźnienie oraz regeneracje na poziomie o wiele głębszym niż nocny odpoczynek. Docierają też do tych części ciała, które często napinamy pod wpływem różnego rodzaju stresów świadomych i nieświadomych. Te strefy zostają pobudzone głęboką fala akustyczną i uczone są jak istnieć w stanie rozluźnienia i odpoczynku.
Cały ten proces polepsza samopoczucie i daje większą swobodę bycia oraz wiarę w swoje możliwości, siłę i odwagę – osiąga się stan zbliżający nas do harmonii wewnętrznej. Osoba pozostająca w takim stanie ma łatwość w kontaktach z otoczeniem i dużą tolerancję wobec siebie i innych, więc rzadziej wpada w stan rozdrażnienia, radzi sobie spokojnie i pewnie z różnymi sytuacjami codziennymi.

Ubierz się w wygodny strój. Na sali są karimaty i koce.

Weź ze sobą wodę, coś do pisania.
Zapewniamy herbatę, kawę.

Miejsce : Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa, u. Różyckiego 1c, IV piętro

Kiedy: 10 marca 2018 

11:oo – 18:00
 

Cena : 140 zł ( płatne na miejscu), pierwsze 4 osoby mają 20% zniżki

Konieczne zgłoszenia do 5 marca 2018r.

Agata tel. 602 68 28 78,
agnieszka.byszko@gmail.com

Prowadzące to dwie doświadczone trenerki:

BreathWorker:
Agnieszka Sybilla
Od 7 lat regularnie prowadzi we Wrocławiu grupowe i indywidualne sesje oddechowe. Absolwentka 2 letniej szkoły oddechu „Prana Visions” Rani Spets Edrgen. Trenerka oddechu. Promotorka i wielbicielka oddechu. Malarka o wykształceniu ekonomicznym.
kontakt; agnieszka.byszko@gmail.com, 605 57 93 34

BreathWorker:
Agata Białoszewska
Od 2006 r, zajmuje się terapią dźwiękiem Jest certyfikowaną masażystką dźwiękiem według metody Petera Hessa.Ukończyła kurs gry na gongu prowadzony przez Don Conreaux. Jest praktykiem i trenerem świadomego oddechu po dwuletniej szwedzkiej szkole Prana Visions.
więcej na: www.dotykdzwiekiem.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *