WEEKEND Z JOGĄ, TAŃCEM INTUICYJNYM I PRAKTYKĄ KARMIENIA WEWNĘTRZNYCH DEMONÓW

15 – 17 października – WEEKEND JOGI, TAŃCA I ROZWIĄZYWANIA WEWNĘTRZNYCH KONFLIKTÓW

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  kręgu w Michałkowej 70 km od Wrocławia.

Witamy Was Kochani,
Otwieramy i zapraszamy wszystkich Ludzi, zarówno Kobiety jak i Mężczyzn do weekendowego Kręgu z jogą, tańcem spontanicznym i starożytną praktyką karmienia wewnętrznych demonów -prowadzonego w oparciu o wieloletnią pracę z ciałem, oddechem i umysłem.

Warsztat poprowadzią Alina Pawela – założycielka Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa, magister sztuki, dyplomowana nauczycielka jogi, kundalini jogi i ashtanga jogi . Jogę praktykuje od 2002 roku – w tym czasie brała udział w kursach medytacji Vipassana, medytacji tybetańskiej Bon, warsztatach tantry, psychoterapii poprzez ciało metodą A.Lowena oraz szkoleniu taniec i gestalt. Prowadzi we Wroclawiu kręgi Kobiet, ukierunkowunące i wspomagające do odzyskania kobiecej Mocy.
Prowadzi sesje indywidualne w tematyce wewnętrznego dziecka, pomaga w rozwiązywaniu wewnętrznych konfliktów.
i
Marvin Brener
Współtwórca Centrum Jogi i Samorealizacji – lider, fizjoterapeuta, wieloletni zawodowy sportowiec, trener indywidualny (autentyczny, nie siłowy :)) , od ponad dekady jedyny pionier i pierwszy w Polsce nauczyciel uczący przyszłych nauczycieli praktyki z chustami. Z pod jego skrzydeł wyszło do tej pory ponad 180 nauczycieli metody certyfikowanych jego podpisem i ponad 70 ośrodków prowadzących zajęcia najróżniej opisywanymi metodykami wokół Aerial ” Air ” Jogi przyjmujących takie nazwy jak Aerial® Joga , Air Joga®, Aerial Flow, Joga w Chustami itp.

Po studiach na AWF-ie i skończeniu kariery sportowej rozpoczął poszukiwania sposobu na najlepsze możliwe samopoczucie i poszukiwania te ostatecznie doprowadziły go do Jogi, medytacji – sensytywności odczuwania ciała, łączenia ruchu z oddechem i zatrzymaniem niekontrolowanego potoku myśli. Wybór początkowo padł na jej dynamiczne odmiany jak ashtanga, czy vinasa. Z czasem zagłębiając się w szczegóły metody B.K.S. Iyengara, Feldenkrais-a i energetykę Kundalini Yogi, Tantry oraz Osteopatię, czy pracę terapeutyczną Gestalt, a od kilku lat praktykując i chłonąc aspekty nurtu Alexandra Lowena oraz różnych form tańca tzw. „intuicyjnego”. Wciąż rozwija i łączy z tymi doświadczeniami wszechstronną poszerzaną wciąż metodykę Aerial „Air” Jogi.
Jako pierwszy Jogin w Polsce wprowadził do regularnego programu nauczania swoim uczniom praktykę Aerial Jogi (antigravity, air jogi). Miejmy nadzieję, że dzięki temu metoda ta zyskała nie tylko we Wrocławiu i Polsce, ale również w wielu innych miejscach na całym Świecie, wielkie, pięknie rozwijające się, zdrowe i dążące do samorealizacji grono praktykujących.
****************
Praktyka „NAKARMIĆ swoje DEMONY” Tsultrim Allione to starożytna metoda rozwiązywania wewnętrznych konfliktów, wywodzi się z tradycyjnej buddyjskiej praktyki czie, ale nie jest praktyką religijną i nie wymaga znajomości buddyzmu. Stosowana jest przez profesjonalnalnych psychoterapeutów, psychologów, lekarzy i doradców.
Demony są w nas. To nasze lęki, zazdrość, uzależnienia. Prowadzimy z nimi ciągłą walkę, a one nie znikają. W miejsce odciętej głowy smoka wyrasta nowa. A gdyby tak karmić demony zamiast z nimi walczyć? Autorka metody przekonująco pokazuje, że współczucie i zrozumienie to lepsza droga do rozwiązywania konfliktów. Tych wewnętrznych i tych zewnętrznych. Gdyby przyjąć tę nową strategię w stosunkach społecznych, świat miałby szansę na pokój. Nie musimy na to biernie czekać. Możemy zacząć od siebie.
JOGA  jest klasycznym stylem praktyki asan ( pozycji ciała ) oraz pranajamy (pracy z oddechem ). Ten warsztat wzbogacimy o elementy treningu funkcjonalnego ( wzmacnianie i stabilizacja ).
TERMIN:
15 – 17 października 2021 r
PROGRAM:
PIĄTEK – 15.10
17:00 kolacja
18:00 krąg otwierający
19:00 joga regeneracyjna, taniec spontaniczny i relaks
SOBOTA – 16.10
8:00 – 10:00 medytacja, zajęcia jogi
10:30 śniadanie
12:00 taniec intuicyjny
14:00 obiad, spacer
16:00 praktyka karmienia wewnętrznych demonów
18:30 kolacja
NIEDZIELA 17.10
8:30 – 10:00 medytacja, zajęcia jogi
10:30 śniadanie
12:00 taniec intuicyjny i krąg zamykający
14:00 obiad

ZAJĘCIA:
Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny warsztat w Agrotrystyce Biotanika- strefa wolna od pośpiechu w Michałkowej
Będziemy ładować baterie jogą,tańcem medytacją i dietą pełną witamin.Podczas tego weekendu będziemy praktykować hatha jogę, kundalini, medytację, taniec spontaniczny

CENA:
– 700 pln) (cena całkowita wraz z wyżywieniem i wygodnymi noclegami)
– 450 pln osoby towarzyszące (cena całkowita wraz z wyżywieniem i wygodnymi noclegami)
– 350pln Dzieci 5-15lat (cena całkowita wraz z wyżywieniem i wygodnymi noclegami)
– 250pln Dzieci poniżej 5lat śpiące w łóżku z opiemunem lub na własnym materacu itp. ?
ZADATEK potwierdzający rezerwację PŁATNY W MOMENCIE ZAPISU
osoba dorosła
350 pln
dziecko
200 pln
– przed wpłatą zadatku prosimy o zapis drogą mailową lub telefoniczną
– prosimy o nie przelewanie całości kwoty – reszta kwoty płatna na miejscu w gotówce
– są jeszcze miejsca
W celu zapisania się na warsztat prosimy o e-mail z imieniem i nazwiskiem i numerem telefonu uczestnika oraz o wpłatę zadatku w wys. 350 pln – osoba dorosła, 200 pln – dziecko, w momencie zapisu na konto:
Alina Pawela
11 1140 2004 0000 3002 7954 6987
z dopiskiem / WEEKEND Z JOGĄ, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA
Zadatek nie podlega zwrotowi, prosimy o przemyślane decyzje.
ZAPISY I WIĘCEJ INFORMACJI:
alinajogaart@gmail.com / 886 604 294
UCZESTNIKÓW PROSIMY O ZABRANIE SWOICH MAT, PRZEPASEK NA OCZY, KREDEK I DWÓCH PIŁECZEK TENISOWYCH

MIEJSCE:

Agroturystyka Siedlisko Ciszy /  Kamieńczyk

Kilkanaście lat temu zaczęła się nasza przygoda z domem w górach. Niespodziewanie stanął na jednej z naszych dróg. Opuszczony, zrujnowany i samotny oczarował nas do tego stopnia, że postanowiliśmy przywrócić w nim życie. Remont tego domu stał się największą przygodą i największym wyzwaniem z jakim przyszło nam się zmierzyć. Ileż razy uciekaliśmy stąd zmęczeni, przekonani, że nie damy rady, by już za chwilę powracać i zmagać się z jego dziurawym dachem, odpadającym tynkiem, brakiem okien i drzwi, wody i wreszcie światła. Dom przyglądał się nam zdziwiony, bowiem w latach samotnego trwania zapomniał, że ktoś znowu może go kochać. Oswajaliśmy go, odkrywając kamień po kamieniu jego skomplikowaną historię, w której jak w soczewce odbija się historia Kotliny Kłodzkiej – kresowej, pogranicznej ziemi, gdzie splatają się zagmatwane losy Czechów, Niemców i Polaków.

W CENIE:

-zajęcia jogi dla początkujących i praktykujących

-taniec spontaniczny i praca z emocjami

-pyszne, wegetariańskie posiłki

-noclegi

– pobyt dzieci do 4 roku życia – bezpłatnie – kiedy dziecko śpi z rodzicamiDodaj komentarz