O NAS:

W 2008 otworzyliśmy miejsce stworzone z pasją – Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa, w którym przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie, nieustająco poszerzające się. Prowadzimy i organizujemy inspirujące zajęcia, wyjazdy, kursy, warsztaty i szkolenia.

Dzielimy się najlepszym…

 

NAUCZYCIELE

ALINA

Mam na imię Alina.
Z wykształcenia jestem magistrem sztuki. Moja przygoda z arteterapią – tak nazywam czas nauki i studiowania ???? pojawiła się w szkole podstawowej kiedy przygotowywałam się do egzaminów do liceum plastycznego.

Mając 16 lat – równolegle rozpoczęłam swoją drugą życiową podróż- wtedy poznałam praktykę jogi, która trwa do teraz. Na pierwszych zajęciach poczułam całą sobą, że wróciłam do domu. Było to w czasie kiedy w Polsce mało kto słyszał o jodze a na sali panowała rodzinna atmosfera wspierających się ludzi. Same zajęcia trwały 2 godziny zawierały w sobie naturalny, żywy ruch, oddech, medytację i cudowny – długi relaks. Nie było perfekcjonizmu, przymusu i kontrolowania.

W takiej jodze zakochałam się, odnalazłam siebie i taką jogą dzielę się obecnie.
Ukończyłam certyfikowane kursy nauczycielskie Ashtanga jogi, Państwowy kurs Hatha Jogi i Technik Relaksacyjnych uprawniający mnie w Polsce do prowadzenia wszystkich zajęć rekreacyjnych o charakterze jogi. Kurs Iyengara i dwu stopniowy kurs Kundalini Jogi.
Mam doświadczenie w praktyce i nauczaniu wszystkich tych metod. Czerpię z wielu źródeł i w poszerzaniu świadomości odnajduję swoją drogę.
Uczestniczyłam również w kursach medytacji vipassana, medytacjach tybetańskich Bon. Pracowałam ze sobą poprzez ustawienia helingerowskie, warsztaty tantry i gesthalt.
Obecnie czerpię z metod Alexandra Lowena oraz Life Art Process Anny Halprin.
To co proponuję na swoich zajęciach obecnie to odnajdywanie swobody ruchu i oddechu.Pozwalanie na bycie sobą w asanach, pranajamie i medytacji. Poprzez łagodność i obserwację siebie – ciało, umysł i serce otwierają się. Możesz dopuścić do siebie i puścić ???? stare napięcia, schematy ruchowe i niesłużące już, a obciążające Cię mechanizmy obronne. Odpuszczasz i pozwalasz odejść temu co Cię nie wspiera. Robisz przestrzeń i otwierasz się na miłość do Siebie – na początek ????.
Aerial Joga w Centrum Jogi i Samorealizacji "Biała Sowa" we Wrocławiu - Zajęcia i kursy jogi we Wrocławiu.

aerial joga

MARVIN

Współtwórca Centrum Jogi i Samorealizacji – lider, fizjoterapeuta, wieloletni zawodowy sportowiec, trener indywidualny (autentyczny, nie siłowy :)) , od ponad dekady jedyny pionier i pierwszy w Polsce nauczyciel uczący przyszłych nauczycieli praktyki z chustami. Z pod jego skrzydeł wyszło do tej pory ponad 170 nauczycieli metody certyfikowanych jego podpisem i ponad 60  ośrodków prowadzących  zajęcia najróżniej opisywanymi metodykami wokół Aerial ” Air ” Jogi przyjmujących takie nazwy  jak Aerial® Joga , Air Joga®, Aerial Flow, Joga w Chustami itp.

Po studiach na AWF-ie i skończeniu kariery sportowej rozpoczął poszukiwania sposobu na najlepsze możliwe samopoczucie i poszukiwania te ostatecznie doprowadziły go do Jogi, medytacji – sensytywności odczuwania ciała, łączenia ruchu z oddechem i zatrzymaniem niekontrolowanego potoku myśli. Wybór początkowo padł na jej dynamiczne odmiany jak ashtanga, czy vinasa. Z czasem zagłębiając się w szczegóły metody B.K.S. Iyengara i energetykę Kundalini Yogi, Tantry oraz Osteopatię, czy pracę terapeutyczną Gestalt, a od kilku lat praktykując i rozwijając aspekty nurtu Alexandra Lowena. Wciąż rozwija i łączy z tymi doświadczeniami wszechstronną poszerzaną wciąż metodykę Aerial „Air” Jogi.

Jako pierwszy Jogin w Polsce wprowadził do regularnego programu nauczania swoim uczniom praktykę Aerial Jogi (antigravity, air jogi). Miejmy nadzieję, że dzięki temu metoda ta zyskała nie tylko we Wrocławiu i Polsce, ale również w wielu innych miejscach na całym Świecie, wielkie, pięknie rozwijające się, zdrowe i dążące do samorealizacji grono praktykujących.

ADRIANNA BANASZYŃSKA

Prowadzi zajęcia Kundalini jogi. Ukończyła międzynarodowy certyfikowany kurs nauczycielski Kundalini Yogi wg przekazu Jogi Bhajana. Cyklicznie również uczestniczy w warsztatach Białej Tantry. Z kundalini jogą zetknęła się pierwszy raz w 2010 roku. Od tej pory ta wyzwalająca i uzdrawiająca technika stała się jej codziennością – joga to dla niej ścieżka miłości.