SEKSUALNE PRZEBUDZENIE KOBIET – krąg – 19.09.2021

Witam Cię Kobieto.

Otwieram i zapraszam wszystkie Kobiety do Kręgu ” Seksualne Przebudzenie Kobiet ” – prowadzonego w oparciu o tantryczny przewodnik dr Shakti Mari Malan o tym samym tytule.

Ten 10 tygodniowy kurs poprowadzi Cię ku odkryciu świętej mocy kobiecej seksualności. Paradoksalnie głębokie zanurzenie się w kobiecość w pełni otwiera kobiety na zasadę męską. Jeśli całkowicie nie ucieleśnimy tego kim jesteśmy, nie możemy mieć nadziei na spotkanie z tym co przeciwne.

Tytuł książki – SEKSUALNE PRZEBUDZENIE KOBIET – odnosi się do procesu, podczas którego kobieca energia seksualna staje się siłą sprawczą przebudzenia duchowego. Aby mogło to nastąpić należy najpierw przebudzić energię seksualną. U większości ludzi na tej planecie seksualność jest nieświadomą ekspresją lęków i pragnień ego.
Dlaczego seksualność jest potężną siłą sprawczą przebudzenia?
Nasza reakcja erotyczna jest przewodnikiem po naszej nieświadomości. Dzięki świadomemu, rozważnemu i celowemu odkrywaniu reakcji erotycznych możesz poczuć, zaakceptować i zintegrować części ciebie, które uległy stłumieniu.
Za każdym razem,kiedy odczuwasz coś, co wcześniej zostało stłumione zmniejsza się część ciebie uwięziona w nieświadomości. Tym samym większa część ciebie może być w pełni obecna w teraźniejszości. Kiedy jesteś całkowicie w teraźniejszości, nie czepiając się przeszłości ani nie projektując niczego w przyszłość, doświadczasz jedności ze wszystkim co jest. Po uwolnieniu się z projekcji ego wchodzimy w rzeczywistość Duszy.
Przestajesz pożądać doznań związanych z konwencjonalnym seksem, twoje ciało otwiera się na przepływ tego co tu i teraz. Budzi się w tobie orgazmiczna energia kundalini.

W tantrze zasada żeńska stoi ponad zasadą męską. Kobiety są naturalnymi guru lub nauczycielkami tej tradycji. Podstawowe cechy energii kobiecej – przyjmowanie, intuicja, spontaniczność, umiejętność słuchania, wrażliwość -są tym czego potrzeba by w pełni poddać się procesowi przebudzenia. Nie staniesz się gotowa na przyjęcie świadomości, dopóki zasada męska będzie wyznaczać ścieżkę twojego życia od jednego do drugiego zewnętrznego celu. Dopiero kiedy głęboka, wewnętrzna kobiecość obejmie kierownictwo nad twoją wewnętrzną męskością, ta ostatnia stanie się mocną skałą, na której będziesz mogła budować swoją boską obecność.

Jakie aktywności podejmiemy w trakcie kursu:

– 9 cotygodniowych, trzy godzinnych spotkań, podczas których będziemy praktykować proste, budzące świadomość ciała i energii ćwiczenia na podstawie tych zawartych w książce.
Struktura książki w sposób systematyczny opowiada o zagadnieniach, które należy przepracować w każdej czakrze.

– Prowadzisz aksamitny pamiętnik spod poduszki, w którym zapisujesz ćwiczenia pisemne i aktualne wglądy pojawiające się jako efekt ćwiczeń

Kurs jest dedykowany wszystkim kobietom bez względu na stan relacji, jest kursem o samopoznaniu i o samomiłości.

Dr Shakti Mari Malan
Jest pełna pasji i uwielbienia dla pierwiastka żeńskiego. Uważa,że przebudzenie kobiecej energii seksualnej to klucz do duchowego przebudzenia współczesnego świata. Na uniwersytecie w Kapsztadzie otrzymała tytuł profesora antropologii społecznej. Naucza na całym świecie.

Facylitatorka:
Alina Nevena Swan z wykształcenia i z zamiłowania mgr Sztuki i dyplomowana nauczycielka jogi z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Od 11 lat współprowadzi Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa we Wrocławiu. Uczestniczka wielu warsztatów i procesów tantrycznych. Aktywna twórczo artystka.Prywatnie w długoletnim związku partnerskim, mama 8-letniego Syna.

Miejsce: Biała Sowa, ul.Różyckiego 1c

Czas: niedziele 18:00 – 21:00
Pierwsze spotkanie 19.09.2021

Inwestycja: 750 zł płatne w dwóch ratach

Zapisy: alinajogaart@gmail.com



Dodaj komentarz